Zadbane dłonie

Dłonie i stopy

 • Manicure

  Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują kobiety a coraz częściej także mężczyźni, którzy pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.

  Cena zabiegu 25 ZŁ
 • Manicure Shellac

  Rewolucyjna technologia hybrydowego połączenia właściwości lakieru do paznokci i najlepszych cech żelu. Na odpryski, pęknięcia czy inne niedoskonałości nie ma już miejsca. Shellac to elastyczna jak lakier do paznokci i szybkoschnąca formuła. Jest nakładany cienką warstwą, dokładnie tak jak lakier i utwardzamy w świetle UV.

  Unikalna formuła jest łatwa do usunięcia, utrzymuje się przez 14 dni (do momentu wyraźnego odrostu), dając trwałość, idealny kolor i lustrzany blask, mimo wykonywania codziennych czynności. Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera formaldehydu, toluenu i DBP, przez co nie zagraża w żaden sposób naturalnej płytce paznokcia. Odpowiedni dla wszystkich kobiet, nawet tych które dotychczas miewały problemy ze stylizacją paznokci ze względu na podnoszenie się płytki, onycholizę, alergię - z powodzeniem mogą pozwolić sobie na Shellac.

  Unikalna formuła jest łatwa do usunięcia, nie wymaga piłowania. Nie zaleca się zdejmowania formuły w domu, gdyż produkt nie rozpuszcza się przy użyciu zmywacza.

  Zalety:

  • prosty i szybki w aplikacji (nakłada się jak lakier)
  • odporny na uszkodzenia, nie wymaga szczególnej ostrożności w wykonywaniu codziennych czynności
  • nasycony, lustrzany połysk przez 14 dni
  • dostępny w kilkunastu kolorach i odcieniach
  • zdejmowany w 10 min. bez moczenia, piłowania czy drylowania
  • hipoalergiczny
  • nie uszkadza naturalnej płytki paznokci
  • naturalność stylizacji
  • stylizacja hybrydowa jest tańsza od żelowych i akrylowych

  Dlaczego mówimy, że to rewolucyjna technologia?

  Produkt jest połączeniem najlepszych właściwości lakieru do paznokci - prostota aplikacji, wysoki połysk, nasycony kolor oraz najlepszych cech żelu - stanowi cienką warstwę ochronną, jest niemal bezzapachowy i nieścieralny. To gwarancja efektownych paznokci przez 14 dni.Pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniami lakieru, powitaj satysfakcję i zadowolenie z idealnie trwałego lakieru.

  Cena zabiegu 50 ZŁ
 • Manicure Japanese

  Piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły. Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

  400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły. Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche, porowkowane i rozdwajające się.

  Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

  Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona. Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 30 minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników. UWAGA! Zabiegu nie powinno się stosować krótko po zdjęciu tipsów.

  Cena zabiegu 30 ZŁ
 • Manicure SPA

  To zabieg manicure poszerzony o pielęgnację skóry dłoni, mającą na celu jej głębokie nawilżenie oraz regenerację. W zauważalny sposób zmiękcza skórę oraz nadaje jej wyjątkową gładkość.

  Cena zabiegu 40 ZŁ
 • Manicure Vinylux

  Zmywalny lakier hybrydowy. Rewolucyjny produkt zapewniający od 7 do 10 dni modowej perfekcji bez użycia bazy.

  Lakier do paznokci, który zwiększa soją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Podczas gdy inne, zwykłe lakiery, kruszą sie, a ich wygląd pogarsza z biegiem czasu, VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz trwalszy.

  Zmień kolor dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że musisz!

  Manicure Vinylux 40 ZŁ
  Manicure Vinylux French 45 ZŁ
  Malowanie paznokci Vinylux 20 ZŁ
 • Parafina

  Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa i pojędrnia skórę choć sama nie ma właściwości nawilżających, zatrzymuje wilgoć w skórze tworząc filtr ochronny. Parafina powoduje rozszerzenie się porów skóry, dzięki czemu np. kremy, maski lepiej się wchłaniają. Ciepłe okłady ogrzewają skórę, co poprawia krążenie, a nawet przynosi ulgę przy bólach reumatycznych. Parafina jest doskonałym ratunkiem dla przesuszonej, poszarzałej i zwiotczałej skóry. Po zabiegu skóra rąk jest odżywiona, gładka, miękka, nawilżona i delikatna.

  Cena zabiegu 35 ZŁ

Zdrowe stopy

Dłonie i stopy

 • Pedicure klasyczny frezarkowy

  Pedicure wykonany frezarką spowalnia proliferację (wzrost) naskórka dzięki czemu możecie Państwo dłużej cieszyć się pięknymi stopami. Pedicure frezarkowy jest metodą nowoczesną, bezpieczną i szybką. Zalecany szczególnie wtedy, gdy skóra stóp jest zrogowaciała.

  Cena zabiegu 50 ZŁ
 • Pedicure Shellac

  To nowość na kosmetycznym rynku – pedicure hybrydowy czyli zabieg podczas którego na płytkę paznokcia nakłada się cienką warstwę „lakieru” Shellac w kolorze wybranym przez klientkę.

  Nie jest to jednak tradycyjny lakier – Shellac stanowi połączenie cech zwykłych , powszechnie dostępnych lakierów do paznokci wraz z właściwościami żelu. Shellac na twoich paznokciach pozostaje piękny, lśniący, mega odporny na zniszczenia - całkowicie bez skazy przez całe 14 dni! Produkt usuwa się w salonie - łatwo , szybko i bezpiecznie, w ciągu 10 minut. Shellac jest odporny na zmywacz do paznokci. Produkt ten jest hipoalergiczny, nie powoduje żadnych szkód dla naturalnej płytki paznokcia (Formuła 3-free).

  Pedicure Shellac 80 ZŁ
  Pedicure Shellac French 95 ZŁ
 • Pedicure Vinylux

  Zmywalny lakier hybrydowy. Rewolucyjny produkt zapewniający od 7 do 10 dni modowej perfekcji bez użycia bazy.

  Lakier do paznokci, który zwiększa soją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Podczas gdy inne, zwykłe lakiery, kruszą sie, a ich wygląd pogarsza z biegiem czasu, VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz trwalszy.

  Zmień kolor dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że musisz!

  Cena zabiegu 65 ZŁ
 • Pedicure leczniczy

  Pedicure leczniczy jest klasycznym zabiegiem rozszerzonym o profesjonalną ocenę stanu stóp i płytki paznokciowej. W ramach pedicure leczniczego wykonujemy zabiegi m.in.:

  • usuwania odcisków, nagniotków i modzeli
  • pielęgnacji pękających pięt
  • pielęgnacji stopy cukrzycowej

  Wykonywany regularnie utrzymuje stopy w doskonałej kondycji i zapobiega powstawaniu patologicznych zmian w ich obrębie.

  Cena zabiegu 65 ZŁ
 • Pedicure SPA

  To zabieg pedicure poszerzony o pielęgnację skóry stóp, mającą na celu jej głębokie nawilżenie oraz regenerację. W zauważalny sposób zmiękcza skórę oraz nadaje jej wyjątkową gładkość.

  Cena zabiegu 60 ZŁ
 • Korekcja wrastających paznokci

  Założenie klamry korygującej przynosi natychmiastową ulgę i ustanie bólu. mogą być stosowane u diabetyków a nawet u dzieci od 5 roku życia. Ich działanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej a tym samym niweluje dolegliwości zapobiegając ponownemu wrastaniu. Klamry nie przeszkadzają podczas chodzenia, nie ograniczają sprawności ruchowej (nie trzeba rezygnować np. z ulubionego sportu), nie wymagają zwolnienia lekarskiego z pracy. Zakładane są profilaktycznie w przypadku lekkiego wrastania, natomiast w cięższych przypadkach zapobiegają bolesnym operacjom.

  Cena zabiegu 50 ZŁ
 • Rekonstrukcja paznokcia

  Dzięki rekonstrukcji możliwa jest odbudowa paznokci zajętych grzybicą i po urazach mechanicznych. Polega ona na pozbyciu się zniszczonych części paznokcia i ochronie noworosnącej płytki paznokciowej.

  Przy użyciu odpowiednich frezów, w bezbolesny i delikatny sposób, usuwa się jak największą część zniszczonej lub chorobowo zmienionej płytki. Następnie ubytek uzupełnia się specjalnym żelem do rekonstrukcji (zawierającym w swoim składzie m.in. clotrimazol - środek o działaniu przeciwgrzybiczym), który utwardza się w lampie UV. Utwardzone warstwy kształtuje się, polerując za pomocą odpowiednich frezów, do momentu uzyskania zamierzonego kształtu odbudowywanego paznokcia - z zewnątrz, a zwłaszcza po pomalowaniu, paznokieć wygląda jak zdrowy.

  Cena zabiegu 30 - 60 ZŁ
 • Rurki Sulci-Protektor

  Gdy problem z wrastającym paznokciem dopiero się zaczyna, tzn. czujemy lekki ból i zauważamy małe wybrzuszenie na skórze przy opuszce paznokcia- możemy uniknąć zakładania klamer i skorzystać z jednej z najprostszych i najtańszych metod. Polega ona na wsunięciu na paznokieć rureczek protekcyjnych przypominających rynienki. Dzięki założeniu rureczki, która pełni funkcję prowadnicy, paznokieć rośnie wzdłuż, a nie rozrasta się na bok ani nie zagina, a więc nie uciska skóry, co zapobiega uszkodzeniu tkanek.

  Cena zabiegu 15 ZŁ/SZT.
 • Parafina

  Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa i pojędrnia skórę choć sama nie ma właściwości nawilżających, zatrzymuje wilgoć w skórze tworząc filtr ochronny. Parafina powoduje rozszerzenie się porów skóry, dzięki czemu np. kremy, maski lepiej się wchłaniają. Ciepłe okłady ogrzewają skórę, co poprawia krążenie, a nawet przynosi ulgę przy bólach reumatycznych. Parafina jest doskonałym ratunkiem dla przesuszonej, poszarzałej i zwiotczałej skóry. Po zabiegu skóra stóp jest odżywiona, gładka, miękka, nawilżona i delikatna.

  Cena zabiegu 45 ZŁ

Kosmetyki

Do wszystkich zabiegów kosmetycznych wykorzystuję zarówno nowoczesne urządzenia, jak i sprawdzone kosmetyki renomowanych firm. Daje to gwarancję skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji oraz długo utrzymujących się efektów.

O mnie


Wysokie Obcasy to nowoczesny gabinet, który oferuje Państwu szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy salon, w którym każdy klient poczuje się komfortowo i swobodnie.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa oczekiwań. Obok profesjonalnych usług wykonujemy również bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.