Działanie

System stosuje zasadę kriolipolizy, nowatorskiej techniki służącej do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek tkanki tłuszczowej. Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, biodrach, dolnej części pleców, na udach, łydkach czy ramionach.

Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25 - 45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny już po upływie 3 tygodni.

Zabiegi wykorzystujące inne metody oddziaływania na komórki tłuszczowe np. laser, fale ultradźwiękowe czy operacje usunięcia tłuszczu (liposukcja), niosą duże ryzyko zniszczenia innych tkanek w procesie spalania lub wydobywania (odsysania) komórek tłuszczowych. Konieczny jest wówczas okres przejściowy, aby powrócić do dotychczasowej sprawności.

Kriolipoliza LipoCryo to nieinwazyjna metoda, która polega na redukcji tkanki tłuszczowej przy działaniu niskiej temperatury (około +3°C). Dzięki chłodzeniu uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Zabieg jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Zabieg na tej samej części ciała można powtórzyć po upływie sześciu tygodni.

    Przeciwskazania:
  • choroba Reynauda
  • krioglobulinemia
  • napadowa hemoglobinuria
  • miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry
  • miejscowe zaburzenia krążenia
  • ciąża i karmienie piersią
  • pokrzywka

Cennik

1 przyłożenie 300 ZŁ
2 przyłożenia 500 ZŁ
3 przyłożenia 600 ZŁ
4 przyłożenia 700 ZŁ
6 przyłożeń 960 ZŁ
8 przyłożeń 1120 ZŁ
10 przyłożeń 1300 ZŁ
Pakiety od 1 do 6 przyłożeń należy wykorzystać podczas jednej wizyty. Pakiety 8 i 10 przyłożeń należy wykorzystać w trakcie dwóch wizyt.

O mnie


Wysokie Obcasy to nowoczesny gabinet, który oferuje Państwu szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy salon, w którym każdy klient poczuje się komfortowo i swobodnie.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa oczekiwań. Obok profesjonalnych usług wykonujemy również bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.