Oprawa oczu

Oprawa oczu

 • Regulacja i henna

  Oczy są najpiękniejszą i jednocześnie najciekawszą częścią twarzy. Mówi się o nich, że są zwierciadłem duszy.

  Przyciemnianie brwi i rzęs henną doda twojemu spojrzeniu głębi. Za pomocą henny i regulacji brwi możemy również skorygować ich kształt. Odpowiednio dobrany do twojej urody kolor i kształt brwi nadadzą twarzy wyrazu, a przyciemnione rzęsy będą widoczne nawet bez użycia tuszu.

  Henna brwi 9 ZŁ
  Henna rzęsy 10 ZŁ
  Regulacja brwi 6 ZŁ
  Henna brwi, rzęsy, regulacja 22 ZŁ
 • Make up

  Makijaż dzienny
  Makijaż dzienny imituje naturę, jest delikatny i subtelny. Czasami nawet sprawia wrażenie niewidocznego. Głównym zadaniem makijażu dziennego jest zatuszowanie niedoskonałości skóry, delikatna korekta twarzy i nadanie świeżego, pogodnego wyglądu.

  Makijaż wieczorowy
  Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Makijaż ten wykonuje się na specjalne okazje, więc ważny jest charakter uroczystości i dopasowanie do stroju i fryzury. Należy zwrócić uwagę w jakim oświetleniu makijaż będzie prezentowany, aby odpowiednio dobrać podkład i nasycenie cieni. Zazwyczaj w konwencji wieczorowej mamy do czynienia ze sztucznym oświetleniem lub światłem świec, dlatego makijaż powinien być wyrazisty o intensywnych barwach. W zależności od okazji możemy dobrać dodatki typu brokat czy sztuczne rzęsy. Perfekcyjne podkreślone oczy , usta , rysy twarzy tworzą doskonałą kreację którą to właśnie jest makijaż.

  Makijaż ślubny
  Makijaż ślubny stanowi połączenie makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Charakteryzuje go świeżość makijażu dziennego, a trwałość wieczorowego. Podkreśla naturalne walory urody oraz perfekcyjnie ukrywa niedostatki. Przede wszystkim panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach.

  Dzienny 50 ZŁ
  Wieczorowy 70 ZŁ
  Ślubny 80 ZŁ
  Ślubny próbny 55 ZŁ
  Kępki rzęs 13 ZŁ
  Sztuczne rzęsy 20 ZŁ
 • Makijaż permanentny

  To makijaż trwały (utrzymuje się od 3 do 5 lat) i bezpieczny. Zabieg polega na wprowadzeniu hipoalergicznych barwników syntetycznych do zewnętrznych warstw skóry. Makijaż permanentny czyni kobietę bardziej pewną siebie w każdej sytuacji życiowej, daje trwale zadbany wygląd i oszczędza dużo czasu. Subtelnie podkreśla świeżość i naturalność twarzy. Dzięki niemu możemy poprawić kształt brwi i rzęs stwarzając wrażenie ich zagęszczenia. Możemy również podkreślić kontur ust, powiększyć je, a co najważniejsze – wzmocnić ich barwę. Makijaż permanentny znakomicie ukrywa różnego rodzaju niedoskonałości urody.

  W szczególności dedykowany jest:

  • kobietom, które najchętniej wcale się nie malują, a mimo to chciałyby wyglądać piękniej i bardziej świeżo
  • kobietom zapracowanym, które mają mało czasu na makijaż
  • kobietom noszącym okulary i szkła kontaktowe
  • kobietom z rzadkimi brwiami i rzęsami, małymi oczami, z bladymi ustami lub ustami o nieregularnym kształcie
  • osobom uczulonym na kosmetyki kolorowe

  Brwi 600 ZŁ
  Zagęszczenie rzęs 350 ZŁ
  Kreski dekoracyjne 400 ZŁ
  Pogrubienie kreski 200 ZŁ
  Kreska dolna 350 ZŁ
  Usta – kontur 500 ZŁ
  Usta z wypełnieniem 700 ZŁ
 • Przedłużanie rzęs Blink & Express

  To najnowsza metoda przedłużania rzęs. doskonała alternatywa na specjalne wyjścia tj: śluby, sesje zdjęciowe, stlizacje wieczorowe. Rzęsy utrzymują się 2 tyg a ich aplikacja jest szybka i przyjemna.

  Cena zabiegu 80 ZŁ

Kosmetyki

Do wszystkich zabiegów kosmetycznych wykorzystuję zarówno nowoczesne urządzenia, jak i sprawdzone kosmetyki renomowanych firm. Daje to gwarancję skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji oraz długo utrzymujących się efektów.

O mnie


Wysokie Obcasy to nowoczesny gabinet, który oferuje Państwu szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy salon, w którym każdy klient poczuje się komfortowo i swobodnie.

Oferta usług jest na bieżąco rozwijana, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa oczekiwań. Obok profesjonalnych usług wykonujemy również bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała.